Uğur Ayakkabı

Uğur Ayakkabı (http://www.ugurayakkabi.com/index.php)
-   Yurtiçi Haberler (http://www.ugurayakkabi.com/yurtici-haberler-24.html)
-   -   İstanbul'da sis engeli: Seferler iptal (http://www.ugurayakkabi.com/yurtici-haberler-24/istanbulda-sis-engeli-seferler-iptal-131.html)

Admin 25.03.2017 08:40

İstanbul'da sis engeli: Seferler iptal
 
stanbul'un bazı kesimleri ve boğazda gece saatlerinde sis etkili olurken, yoğun sisin görüldüğü 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde yoğun trafik oluştu. Sirkeci-Harem araba vapuru seferleri iptal edildi.

İstanbul'da etkili olan sis deniz ulaşımını olumsuz yönde etkiliyor. İstanbul Boğazı transit gemi geçişlerine çift yönlü olarak kapatıldı. Şehir Hatları'nın bazı vapur seferleri de sis nedeniyle iptal edildi.

İstanbul’da gece saatlerinde yoğunlaşan sis İstanbul’un bazı kesimleri ve İstanbul Boğazında etkili oldu. Sis nedeniyle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü adeta görünmez hale geldi.

Yoğun sis nedeniyle görüş mesafesi 10 metreye kadar düşerken köprüde uzun kuyruklu

trafik oluştu. TEM’de de etkili olan sis nedeniyle bazı araçların dörtlülerini yakıp yol kenarında park ettiği görüldü.

SİRKECİ-HAREM SEFERİ İPTAL

İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), yoğun sis nedeniyle Sirkeci ve Harem arasındaki araba vapuru seferlerinin iptal edildiğini duyurdu. İDO’dan yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi: "Olumsuz hava koşulları nedeniyle aşağıdaki Araba Vapuru seferleri geçici bir süre iptal edilmiştir. (Sirkeci- Harem)"

Meteoroloji'den sağanak yağış ve kar uyarısı
Sis nedeniyle İstanbul Boğazı gemi geçişlerine kapatıldı. Şehit Hatları'nın Eminönü-Üsküdar, Eminönü-Kadıköy, Karaköy-Kadıköy,Kadıköy-Beşiktaş ve Çengelköy-İstinye vapur seferleri iptal edildi


Forum Saati: 16:47. Zaman dilimi GMT +3 olarak ayarlanmıştır.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0
Uğur Ayakkabı